Червоний Хрест не збирає кошти від отримувачів допомоги

Ми отримали інформацію про те, що певна особа, представляючись співробітником Червоного Хреста, обіцяє надати суттєву фінансову допомогу від Червоного Хреста, але в обмін на гроші «за оформлення документів». Ця людина не має жодного стосунку до Товариства Червоного Хреста України.

Товариство Червоного Хреста України надає гуманітарну допомогу вразливим верствам населення та людям у скрутних життєвих обставинах, здебільшого допомога включає засоби гігієни, продукти харчування, одяг, взуття тощо. На жаль, ми не володіємо ресурсами для надання грошової допомоги у великих сумах. До того ж, Товариство може запропонувати фіндопомогу лише на підставі письмової заявки прохача.

Звертаємо вашу увагу на те, що при наданні підтримки Червоний Хрест не збирає з отримувачів допомоги жодних платежів. Усі адміністративні послуги при наданні допомоги забезпечуються організаціями Товариства власноруч.

Особи, які можуть представлятися волонтерами чи співробітниками Червоного Хреста з метою збору коштів і персональних даних в обмін на матеріальну допомогу, не мають жодного стосунку до Червоного Хреста.

Якщо ви дізналися про подібні випадки, просимо повідомляти на адресу sos@redcross.org.ua чи у особисті повідомлення в групу Червоний Хрест України.