Запорізька сім’я нарешті дізналася про долю родича

До столичного представництва Товариства Червоного Хреста України звернулися двоє запоріжців, вони розшукували дідуся, який загинув при звільненні Угорщини від німецько-фашистських загарбників. Лише 75 років по тому про нього родичам надійшла звістка.

Дідусь, якого шукали 75 років — знайшовся. Разом з тим відновилася і його життєва історія, починаючи з 1897 року. Дід — Сергій Єршов, загиблий родич все життя був військовим, спочатку охороняв Зимовий Палац у Петербурзі, потім був одним з основоположників революційного руху. Далі Друга Світова. Сина знайти не вдалося, але війну дід пройшов починаючи від Курської дуги до звільнення Словаччини, де і загинув. Його сліди там обірвалися. Кілька днів після закінчення військової операції його розшукував брат.

Про місце його захоронення родичі дізнались тільки зараз, коли пошуками зайнялось Товариство Червоного Хреста. У службі розкушу Товариства кажуть, знайти своїх загиблих родичів можуть усі. Служба розшуку Червоного Хреста може також допомогти знайти загиблих родичів в зоні ООС, Чорнобильській зоні, зниклих у часи Голодомору. Але звертатися треба до відділення в тій області, де ви прописані.

TV5