Мережа «Епіцентр» надала суттєву знижку для закупівлі матеріалів для постраждалих м. Ічня

Товариство Червоного Хреста України висловлює подяку ТОВ «Епіцентр К» за вагому допомогу при реагуванні на наслідки надзвичайної ситуації – пожежі на арсеналі в районі міста Ічня (Чернігівська обл.), що виникла 9 жовтня 2018 року.

За підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця були закуплені плівка, скотч, свічки та батарейки. Також придбано подушки для 40 осіб, розміщених на проживання в Центральній районній лікарні м. Ічня. Закуплене Червоним Хрестом було передане Управлінню цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України для подальшого забезпечення нагальних потреб постраждалих осіб.

Національна мережа «Епіцентр» і Товариство Червоного Хреста Україні співпрацюють з 2015 року. Майже у всіх гіпермаркетах мережі встановлені скриньки Товариства для збору фінансової допомоги для бенефіціарів Товариства.

Зазначимо, що всього протягом 9-10 жовтня було евакуйовано близько 12 500 осіб, близько 170 з яких – діти віком до 1 року. Для оцінки потреб, безпосереднього забезпечення доставки та надання допомоги постраждалим, Товариством залучено більше 50-ти волонтерів і працівників Червоного Хреста та 6 транспортних засобів. У зону надзвичайної ситуації було доставлено понад 3 тис. предметів першої необхідності.