Вагому допомогу отримала родина на Чернігівщині

Нещодавно завдяки сприянню Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України вдалося забезпечити інвалідним візком юного мешканця села Рождественське, що на Чернігівщині.

11-річний Мирослав Дойков від народження живе зі страшним діагнозом – дитячий церебральний параліч. Мама виховує хлопчика сама, її єдина підтримка – старенькі батьки. Мирославу необхідно регулярно відвідувати курси реабілітації, а родині не вистачає коштів на найнеобхідніше – жінка, яка постійно здійснює повний догляд за сином, не має змоги працювати. Ще в сім’ї підростає його молодший братик.

Для повноцінного догляду за старшим сином сільській родині дуже бракувало спеціального візка. Тривале перебування в черзі на його отримання результату не принесло, а можливості придбати дороговартісний засіб самостійно сім’я не мала.

На щастя, знайшовся благодійник – служитель церкви Микола Коряков, який зголосився допомогти хлопцеві. Минулої п’ятниці голова осередку Чернігівської обласної організації Товариства в Коропському районі Таїсія Онопка передала візок родині Мирослава.

Голова Чернігівської обласної організації ТЧХУ, О. О. Мудра