У Херсоні Червоний Хрест організував брейн-ринг для школярів

14 вересня за підтримки Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України відбувся брейн-ринг “Історія Червоного Хреста. Перша допомога”. Захід відбувся в рамках проекту “Україна: комплексне реагування”, який реалізується в рамках Надзвичайного звернення Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

У грі взяли участь команди з п’яти шкіл міста. Школярі змагались за перше місце та почесне звання “Волонтер”. Діти приємно здивували своїми знаннями, впевненими відповідями та активною жагою до перемоги. Волонтер проекту Ірина Нурулліна взяла активну участь в підготовці та проведенні заходу. Найцікавішим моментом для дітлахів став майстер-клас з першої допомоги, який провів тренер з першої допомоги та лідер загону швидкого реагування “Влад” Микола Тараненко.

Після закінчення гри усі діти та учасники концерту отримали подарунки та поласували солодощами. Цей чудовий захід був проведений спільно з секцією “Милосердя” клубу “Лідер” Центру позашкільної роботи.

21762027_351147802008664_4644597831015322428_n