Червоний Хрест Києва отримав гумдопомогу від мерії Відня

Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України отримала гуманітарну допомогу від мерії міста Відень, Австрія. Участь в офіційній передачі допомоги взяв заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Під час передачі допомоги пан Поворозник зауважив, що Товариство Червоного Хреста України несе в Україні та за її межами високу місію захисту людських життів і полегшення людських страждань. У десяти районах столиці діють медико-соціальні центри, які надають першу медичну, психологічну та соціальну підтримку нужденним киянам, інвалідам, внутрішньо переміщеним особам та особам, які в скрутну хвилину залишилися без будь-якої підтримки та допомоги. Наразі Товариство приділяє велику увагу співпраці з рятувальними службами Києва, адже в місті проходить велика кількість масових заходів із залученням населення та гостей столиці. Також він висловив сподівання, що це стане початком довгострокової співпраці між містами з питання надання гуманітарної допомоги.

Гуманітарна допомога від мерії Відня – це стаціонарні термоси для продуктів, ковдри, спальні мішки, рюкзаки з дефібрилятором, призначені для загонів швидкого реагування Червоного Хреста.

DSC_0261